O nas

Jesteśmy polską firmą, należącą do grupy Vinci, działającą w branży telekomunikacyjnej. Realizujemy kompleksowe instalacje oraz budowy telekomunikacyjne dla największych operatorów w Polsce. 

Nasza siedziba znajduje się w Gądkach k/Poznania, jednak posiadamy także biura w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Kobyłce k/ Warszawy, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować zadania w każdej części Polski. Jest to niezwykle istotne w przypadku prac serwisowych – w momencie awarii możemy szybko i skutecznie podjąć działania pozwalające na przywrócenie sygnału w sieci światłowodowej. Działalność na terenie całego kraju pozwala również na regularne monitorowanie stanu sieci i kanalizacji teletechnicznej oraz wykonywanie prac planowych.

Projektowanie sieci Tele Haus Serwis

W obszarze naszych działań znajdują się:

Projektowanie kabli swiatlowodowych

Projektowanie sieci światłowodowej

Projektowanie sieci światłowodowych i kanalizacji teletechnicznej

Budowa sieci swiatlowodowych

Budowa sieci

Budowa sieci światłowodowych i kanalizacji teletechnicznej

Przewierty sterowane

Przewierty sterowane

Pozwalające na bezwykopowe wykonanie dowolnego projektu instalacyjnego pod terenowymi elementami infrastruktury drogowej czy kolejowej.

Uslugi utrzymania i rozbudowy sieci

Usługi utrzymania

Usługi utrzymania i rozbudowy sieci światłowodowej

Wydawanie warunkow technicznych

Wydawanie warunków technicznych

Wydawanie warunków technicznych i uzgodnienia projektów telekomunikacyjnych

Doświadczenie zdobyte podczas pracy z wymagającymi klientami, takimi jak T-Mobile SA, PERN SA, czy Sitel Poland Sp. z o.o., wykwalifikowana kadra pracowników oraz nowoczesny sprzęt, umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest koncentracja na potrzebach klientów, przy jednoczesnej optymalizacji procesów i kosztów. Stawiamy na profesjonalizm, wysoką jakość oraz terminowość.

Logo